Zapamatovat
Filip Jeřábek
Affiliate manager
affiliate@woodcote.cz
Obchodní podmínky

POZOR - Přesouváme affiliate program pod CJ - VIVNetworks.com

(do konce roku 2021 budou již všechny e-shopy na tomto portálu)

  • Baushop.cz - přesunut k 9.2021 - odkaz

 

Propagovat naše stavebniny a vydělávat s námi je snadné. Máte webové stránky nebo znáte spoustu lidí, kterým o nás můžete dát vědět? Zaregistrujte se, odkaz na naše e-shopy StavbaOnline.cz a Baushop.cz či nově Baustore.cz / Baustore.sk vložte na svůj web, rozešlete mailem nebo sdílejte na sociálních sítích a získejte provizi z každé objednávky od zákazníka, který u nás nakoupí na vaše doporučení.

Schvalování provizí probíhá vždy do konce následujího měsíce, v tento den se též generují podklady pro vystavení faktur. Fakturu pak stačí nahrát do systému. Nahrané faktury následně v prvních dnech dalšího měsíce zasíláme na účetní oddělení k proplacení. O všem Vám samozřejmě dojde emailová notifikace.

Nově v nabídce e-shop zaměřený na sanitu a koupelnové vybavení Baustore.cz / Baustore.sk.

Začněte vydělávat ještě dnes

  • Vyplňte jednoduchý registrační formulář.
  • Přihlaste se pomocí údajů, které jste zadali při registraci.
  • V administraci si vyberte grafický banner, odkaz nebo produktový feed a zkopírujte HTML kód, který vložíte ho na váš web, do příspěvku na sociální sítě nebo e-mailového podpisu. Odkaz můžete vložit do obrázku, nebo ho doplnit vlastním textem. Každý odkaz obsahuje vaše unikátní číslo, díky kterému poznáme, že objednávka přišla díky vašemu doporučení. Buďte kreativní a pochlubte se nám svými vlastními nápady!

V systému můžete sledovat, jak se navyšuje vaše odměna v závislosti na vašich aktivitách a podle toho zlepšovat strategii. Zajistěte si pasivní příjem a bavte se!

Proč spolupracovat s námi

Vidíte smysl v investici do stavebnictví, tak jako my? Pomozte nám budovat něco, co po nás zůstane. Díky vašemu doporučení se třeba budeme podílet na rekonstrukci krásného historického domu, na stavbě nové školy nebo koncertního sálu.

  • Ve stavebnictví se pohybujeme přes 25 let
  • Máme přes 5.000 unikátních návštěvníků denně, měsíčně přes 150.000
  • Nabízíme široký sortiment kvalitních stavebních materiálů za férové ceny a dbáme na kvalitu i na ekologii.
  • Těšíme se výbornému hodnocení od našich zákazníků. Na portálu Heureka.cz se o tom můžete přesvědčit.
Naším cílem je získat si zákazníky neustálým zlepšováním služeb založených na osobním přístupu. Pomoci nám s tím můžete i vy.

 

Nová registrace